szpital
W naszej Przychodni stworzyliśmy szpital, ponieważ jesteśmy świadomi że przy pewnych chorobach niezbędne jest leczenie stacjonarne. Daje to lekarzowi możliwość całodziennej kontroli stanu pacjenta, regularnego podawania leków, płynoterapii oraz wykonywania badań dodatkowych bez absorbowania czasu klienta.
Dzięki szpitalowi możliwe jest przyprowadzenie pacjenta rano a odebranie dopiero wieczorem. W tym czasie zajmiemy się waszym pupilem, od diagnozy po leczenie.
W szpitalu pozostają pacjenci po zabiegu chirurgicznym dopóki nie wybudza się całkiem z narkozy, dzięki temu pozostają pod nadzorem lekarza. Pozwala to również na podanie kroplówki, przeciwdziałającej odwodnieniu (po operacji pacjent może dostać wodę do picia dopiero po kilku godzinach). Klient dzięki temu odbiera swojego pupila w pełni wybudzonego.

Posiadamy koncentrator tlenu dzięki czemu pacjenci z dusznością, mogą całą dobę zostać w namiocie tlenowym, co bardzo podnosi ich komfort. Posiadamy również elektroniczne pompy infuzyjne, które podają płyny przez cały dzień, dozując dokładnie ilość płynu podawanego na godzinę.


Copyright © 2014. weterynarzjozefow.pl